Yemek

Kahve

Tatlı

Hikayemiz

Eagles Coffee & Food Studio Ankara’da Studio konseptiyle, hem öğrencilere hem çalışanlara aslında her yaştan insana hitap etmektedir. Studio konsepti müşterilerin rahatlıkla saatlerce oturabileceği, çalışabileceği, belki de tüm gününü rahatlıkla geçirebileceği bir ortam sunmayı hedeflemiştir. İşlerinizi hallederken Eagles size Dünya mutfağından örnekler sunar, nefis tatlıları ve kahveleri ile gününüzü en verimli şekilde geçirmenize yardımcı katkı sağlar. Ayrıca Eagles’da hazırlanan tüm ürünler kendi mutfağımızdan çıkar ve taptazedir. Dünya mutfağından, kahvelerimize tüm lezzetlerimizi denemeniz için size Eagles Coffee & Food Studio’ya bekleriz.

Öne Çıkanlar

Aeropress

Vakum oluştururken suyun kahve parçacıklarının arasından geçmesi için hava basıncını kullanır.Ayrıca daha fazla tadın çözünmesini sağlar.

Serpme Kahvaltı

Ailenizle veya sevdiklerinizle akıllarda kalan bir kahvaltı keyfi yaşamak için size özel serpme kahvaltı konseptimiz cumartesi ve pazar günleri 14:30’a kadar devam etmektedir

Etli Burrito

Juliene doğranmış tavuk veya dana bonfile ile soğan, mantar ve renkli biberlerin oluşumundan meydana gelen Meksika klasiği.

Ad - Soyad

Telefon

Gün

Saat

E-posta

Kişi Sayısı

REZERVASYON YAP

EAGLES COFFE & FOOD STUDIO

2016

Tüm Hakları Saklıdır

Designed by ArtArda

matbaa, ankara matbaa, katalog baskı davetiye promosyon